Make your own free website on Tripod.com

Aku le yg paling cute..(rase-rase aje)
NAME: Aimy Mastura Zurairah bt Yusof
NICKNAME: Aimy @ Mas
ADDRESS: FC-2-1. Lorong Kenari, 11900, Bayan Lepas , Pulau Pinang
PHONE  NUMBER: 04-6422107
DATE OF BIRTH: 1 July 1981
HOBBIES: Outdoor activities @ Listening to the radio
AMBITION: Gynaecologist
SPORT: Cycling
E-MAIL: unmask17@hotmail.com
PHILOSOPHY: If you can dream it, you can do it !!!! If you can fight for it you can get it!!!!.


 

Sebaik-baik kite, jahat lagi korang
NAME: Arni Nadhirah Abdul Hadi
NICKNAME: Dee @ Arni
ADDRESS: Km 3. Jalan Pedu, Kg. Barokhas, 06300 Kuala Nerang, Kedah
PHONE NUMBER: 04-7867598
DATE OF BIRTH: 31 June 1981
HOBBIES: Reading & playing with pets
AMBITION: Gynaecologist
SPORT: Shuttle race
E-MAIL:
deemumtaz@hotmail.com
PHILOSOPHY: Biar dihina jangan menghina kerana yang menghina itu lebih hina daripada yang dihina
 

Aku le yg tergarang dalam kelas nie..Jgn main-main..
NAME: Aishah Hani bt Azil
NICKNAME: Chah
ADDRESS: D/A Mejar Azil bin Hj. Noh, SKN 321, Kem TUDM Bukit Peteri, 22000 Jerteh Terengganu
PHONE NUMBER: 09-6973797
DATE OF BIRTH: 3 December 1981
HOBBY: Reading
AMBITION: Surgeon
SPORT:  Table Tenis
PHILOSOPHY: Setiap pekerjaan didahului dengan niat semata-mata  kerana Allah

Susah betoi nak control senyum..(Panas bebenor)
NAME:  Emmi Shafinar bt Marzuki
NICKNAME:Emmy
ADDRESS: 5A 2-2 (6) Blok Delima ,Bandar Baru Ayer Itam, 11500 Jalan Thean Theik, Pulau Pinang
PHONE NUMBER:04-8289328
DATE OF BIRTH: 16 June 1981
HOBBY: Reading
AMBITION: Doctor
SPORT: All types of balls
E-MAIL: effmy@yahoo.com
PHILOSOPHY: Yakin Boleh!!!!!

Nampak je garang, tapi hati baik tau...
NAME: Haryanty bt Hashim
NICKNAME: Yanteey
ADDRESS: 179. Taman Seri Baru, 16100 Pengkalan Chepa, Kota Baharu, Kelantan
PHONE NUMBER: 09-7735164
DATE OF BIRTH: 10 June 1981
HOBBY: Reading English Books
AMBITION: Being a good girl
SPORT: Cycling
PHILOSOPHY: Kalau orang lain boleh buat, Insya-Allah saya pun boleh buat
Berusaha + berdoa + bertawakkal = berjaya

HI THERE
NAME: Hidayatun Nor bt Husnin @ Asmuni
NICKNAME: Noor @ nurel @ tun
ADDRESS: No 62, Rancangan Perumahan  Awam 2, 31150 Ulu Kinta, Perak
PHONE NUMBER: 05-5332710
DATE OF BIRTH: 1 January 1981
HOBBY: Reading, Watching TV, Cycling, Computing
AMBITION: Gynaecologist
SPORTS: Handball, Basketball, football, volleyball
E-MAIL: idatun@yahoo.com
PHILOSOPHY: Try the best to be the number one!!!! Ketabahan & kesabaran menjaminkan hidup yang bahagia

Baru keluar court.... Kena saman speed trap
NAME: Nadhra bt Halig
NICKNAME: Ed..
ADDRESS: # 23, Jalan 2/4C, 43650, Bandar Baru Bangi, Selangor
PHONE NUMBER: 03-8257616
DATE OF BIRTH: 9 December 1981
HOBBY: Cycling and reading
AMBITION: Aeronautical Engineer
SPORT: Cycling
E-MAIL: adra1998@yahoo.com
PHILOSOPHY: Makan betul-betul, minum betul-betul, belajar betul-betul, hidup pun biar betul-betul.

Jangan pandang lama-lama, nanti mamee marah...
NAME: Noor Fadiya bt Mohd Noor
NICKNAME: Aedy
ADDRESS: Lot 5903, Kg. Melayu Subang, 40150 Shah Alam, Selangor
PHONE NUMBER: 03-7466640
DATE OF BIRTH: 26 November 1981
HOBBIES: Roller blade, chess, cycling, camping, reading, watching TV
AMBITION: Architect
SPORT: Badminton, Bowling
E-MAIL: Aedy_26@hotmail.com
PHILOSOPHY: Just do whatever 'U' like, but never, ever break your parents' heart

senyuman termahal di Malaysia
NAME: Nurul 'Ain bt Masnon
NICKNAME: Aeein
ADDRESS: No3. Jalan Perpat Laut, 83100 Rengit, Batu Pahat, Johor
PHONE NUMBER: 07-4242075
DATE OF BIRTH: 9 April 1981
HOBBY:Smile
AMBITION: Doctor, Electronic Engineer
SPORT: Handball, badminton, basketball
PHILOSOPHY: Everything will be judged!!!!
 


nie le ayam tambatan netball Malaysia
NAME: Rafidah bt Badrun
NICKNAME: Fid
ADDRESS: No 3, Lorong Kiri, Jalan Masjid, Sungai Nipah, 45300 Sungai Besar, Selangor
PHONE NUMBER: -
DATE OF BIRTH: 1 January 1981
HOBBY: Reading
AMBITION: Doctor
SPORT: Netball
PHILOSOPHY: "Redha Allah matlamat utama"

Saya le yg paling pendiam dalam kelas
NAME:Roselinda bt Abu Samah
NICKNAME: Alin
ADDRESS: Bt. 29, Kampung Tengah, 78200 Kuala Sungai Bam, Melaka
PHONE NUMBER: 06-3876155
DATE OF BIRTH: 14 November 1981
HOBBY: Wacthing "TV"
AMBITION: Surgeon
SPORT: Table Tennis
PHILOSOPHY: Gagal sekali bukan beerti gagal selama-lamanya

tak leh ngorat. Dah berpunye dah...?
NAME: Siti Rohani bt Mat Lazim
NICKNAME: Anee
ADDRESS: Kampung Lubuk Kuin, W/Pos Gunung , 16090 Bachok , Kelantan
PHONE NUMBER: -
DATE OF BIRTH: 20 August 1981
HOBBIES: Reading, Corresponding
AMBITION: Doctor
SPORT: Table Tennis
PHILOSOPHY: Trust yourself, Setiap pekerjaan yang berlandaskan akal dan iman akan beroleh kejayaan

The richest girl in this world
NAME: Siti Norehan bt Ishak
NICKNAME: Rehan @ Re'an
ADDRESS: 46 D Jalan Kenanga, Felda Soeharto, 44010, Kuala Kubu Baharu, Selangor
PHONE NUMBER: 03-8061175 @ 03-8063625 @ 06-4665008
DATE OF BIRTH: 9 May 1981
HOBBIES: Reading & Watching TV
AMBITION: Doctor
SPORT: Table Tennis
E-MAIL: norehani@yahoo.com
PHILOSOPHY: STAY OUT OF TROUBLE!!!!!!!


Fizik,bio,fizik,kimia...
NAME: Wan Noor Naalimi bt Wan Salleh
NICKNAME: Tee
ADDRESS: Lot 570. Jalan Gong Bayor, Alor Lintang, 22200 Besut, Terengganu
PHONE NUMBER: 09-6956066
DATE OF BIRTH: 2 January 1981
HOBBY: Watching TV
AMBITION: Doctor
SPORT: Netball
PHILOSOPHY: Berusaha untuk membahagiakan orang lain

Peghok mali...
NAME: Suzana bt Idrus
NICKNAME: Suzee
ADDRESS: 186. Lorong 3/8, Taman Long Jaafar, Kampong Boyan, 34000 Taiping
PHONE NUMBER: 05-8082060
DATE OF BIRTH:  2 November 1981
HOBBIES: Fishing & reading
AMBITION: Gynaecologist
SPORT: Handball
E-MAIL: shi_tze@hotmail.com
PHILOSOPHY: Setiap kegagalan pasti ada hikmah di sebaliknya
 

| previous | | top | | next |